NASZ SKLEP

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą detaliczną kawy i herbaty, a także akcesoriów służących ich przygotowaniu. Działalność naszą założyliśmy w 1995 roku z myślą o Tych wszystkich, którzy odkryli bądź zaczynają swoją podróż po bogatych smakach i aromatach kawy i herbaty.
Chcielibyśmy promować wyjątkowe, a także ciekawe i niespotykane na naszym rynku gatunki tych niezwykłych napojów.

Razem z nami możecie Państwo przenieść się w odległe miejsca z filiżanką aromatycznych naparów. Oferta naszego sklepu z całą pewnością zadowoli podniebienie prawdziwych smakoszy. Znajdą Państwo w naszej ofercie herbaty z Chin, Indii, Ceylonu czy Japonii oraz kawy z całego świata. Zadbamy, abyście Państwo mogli delektować się ulubionym napojem w gronie rodziny lub przyjaciół.

Nasza przygoda z tymi życiodajnymi napojami rozpoczęła się od chęci zapewnienia sobie filiżanki wartościowego napoju, którym pragnęliśmy delektować się zarówno w domu jak i w pracy. Niezapomniany smak mało popularnych gatunków kawy spowodował, że zaangażowaliśmy się w ich popularyzację - są po prostu smakowite, wyborne i dodają kreatywnych myśli!

Wysokiej jakości wybór herbat z całego świata zaspokoi wyrafinowane gusta i pomoże utrzymać każdemu smakoszowi dobre samopoczucie i pogodę ducha.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszej krainy kawą i herbatą płynącej.

Specjalistyczny Sklep z Kawą i Herbatą