OFERTA DLA FIRM

          Jeśli chcesz, aby Twoja firma została zapamiętana przez Klientów...
potrzebujesz czegoś, co ich zaskoczy i zawsze będzie o niej przypominać !

       Jako miłośnicy kawy i herbaty uważamy, że są one dobre na każdą okazję. Do tej pory nigdy się nie zawiedliśmy. Zarówno Kawa jak i Herbata ma w sobie coś magicznego - teraz tę magię możesz podarować swoim Klientom. W jaki sposób?
Zdobądź się na niepowtarzalny gadżet reklamowy. Jaki? To zależy tylko od Ciebie. 

        Liczy się oryginalność! Wiele firmowych prezentów stało się tak popularnych, że straciły one na wartości, nawet jeśli są markowe. Ale elegancka puszka lub kasetka z gustownym nadrukiem, grawerem  albo decoupage wyróżnia się niebanalnym pomysłem – i zaskakuje! Osoba, która otrzyma taki gadżet, zechce ustawić go w widocznym miejscu i na pewno nie zapomni o Twojej firmie.
Na specjalne okazje polecamy także Kosze Prezentów – luksusowe zestawy różnych rodzajów herbaty, słodyczy i świeżych owoców, zapakowane w oryginalny kosz. Kosze Prezentów mogą uświetnić każdą uroczystość, nie tylko biznesowe spotkanie.

       Jaki gadżet chciałbyś otrzymać dla swoich Klientów?
Czy masz już pomysł, jak skorzystać z tej szansy na unikalną promocję własnej marki? Jeśli tak – opowiedz nam o niej. Jeśli natomiast wolisz skorzystać z naszego doradztwa – również skontaktuj się z nami, a my dobierzemy gadżety, które będą najlepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

gadżety dla firm