KAWA

Kawę piły nasze praprababki, mieląc ziarna i zaparzając kawę w specjalnych samowarach, kawę piły nasze babcie i mamy ze świeżo mielonych ziaren, bo tylko ona była ówcześnie dostępna w ubogo zaopatrzonych sklepach.

KAWA  Jest 47 produktów.

Podkategorie

 • Naturalne

  Kawa Naturalna należała niegdyś do towarów luksusowych. Nic dziwnego, w dawnych wiekach sprowadzanie ziaren kawy naturalnej do Europy wymagało długich, żmudnych i niebezpiecznych podróży. Dlatego napój ten przez wiele lat stanowił dla Europejczyków synonim cennych i egzotycznych nowinek kulinarnych. O tym, z ilu miejsc na świecie podróżują do nas w dzisiejszych czasach można się przekonać, odwiedzając nasz sklep www.szlachetnysmak.pl. Znajdziecie tutaj kawę naturalną m.in. z Brazylii, Etiopii, Kostaryki, Kolumbii, Gwatemali, Kenii i innych ciekawych miejsc.

 • Aromatyzowane

  Kawy aromatyzowane to niecodzienność smaku i aromatu. To specyficzny napój, który może być przez Ciebie dowolnie komponowany. Wielość propozycji w obrębie kawy aromatyzowanej jest naprawdę ogromna. Z bogatej oferty możemy wybrać np. kawę czekoladową, orzechową, waniliową, migdałową czy nawet pomarańczową. Dziwisz się? – A jednak to prawa!

  Warunek jest jeden: Kawa Aromatyzowana musi być dobrej jakości, a taką z pewnością znajdziesz na www.szlachetnysmak.pl.

 • Rozpuszczalne

  Nawet Kawa stała się dziś produktem do błyskawicznego spożycia – wystarczy wsypać kilka łyżeczek „rozpuszczalnej” do kubka, aby po chwili otrzymać gotowy napój.

 • w Puszkach - Pojemnikach

  Niejeden z nas, otwierając rano zaspane oczy, po omacku sięga najpierw po tę jedną, jedyną, najważniejszą w całej kuchni Puszkę, nasypuje do filiżanki kilka łyżeczek kawy i już po chwili wypija ją, aby odzyskać energię na kolejny dzień.

 • w Kasetkach

  Wiele firm traktuje gadżet reklamowy jako obowiązkowy przedmiot w firmie, a dopiero szuka pomysłów na oryginalne gadżety. Mamy na to jedną redę. Najlepiej jest zamówić indywidualne gadżety reklamowe związane z kawą i najlepiej jak będzie to ekskluzywna drewniana kasetka jakich u nas wiele.

 • w Pudełkach

  Zestawy kawy w  eleganckich pudełkach – co powiesz na taki prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby? Każde pudełko zawiera trzy lub cztery różne smaki kawy, wybrane niezwykle starannie i zebrane razem w unikalny, przepyszny zestaw. Pudełka z zestawami kaw biorą swoje nazwy od „tematu” kompozycji – znajdziemy tu zatem boksy „naturalne”, „kolorowe” i „smakowe”.

 • w Saszetkach

  Kawa ułatwia koncentrację i poprawia skupienie, ma niezastąpione właściwości poprawiające pamięć krótkotrwałą, a to sprawia, że można ją znaleźć na w dosłownie każdym biurze, na każdej konferencji. Konfekcjonujemy kawę do saszetek, tworzymy w ten sposób oryginalny aromatyczny drobiazg, cenny szczególnie w kontaktach biznesowych. 

 • ŚWIĄTECZNE KAWY

  W czasie Bożego Narodzenia nagle zaczynamy dostrzegać setki drobiazgów, na które zwykle nie zwracaliśmy uwagi... Smak świątecznych potraw i niezwykły aromat kawy, wypełniający dom – to właśnie one wzbogacają magiczną atmosferę świątecznych dni. Zapraszamy Cię do odkrywania tajemnic smaku zimowych kaw. Już wkrótce przekonasz się, że świat, oglądany zza filiżanki aromatycznego napoju, okazuje się piękniejszy, bogatszy i radośniejszy.

na stronę
Pokazuje 43 - 47 z 47 elementów
Pokazuje 43 - 47 z 47 elementów