Nowy produkt

Oczyszczający Zestaw Herbat

69,00 złbrutto

Przedstawiamy trzy, idealnie dobrane herbaty, które pozwolą Ci uwolnić Twoje ciało od niepotrzebnych i szkodliwych substancji oraz toksyn. Herbaty zostały odpowiednio dobrane, aby uzupełniać wzajemnie swoje działania oczyszczające. Ich skuteczność potwierdziły tysiące osób w całej Polsce!
Poniżej znajduje się opis działania i sposób parzenia herbat, które oferujemy w naszym specjalnie przygotowanym dla Ciebie zestawie oczyszczającym.
Pu-erh Naturalna - czerwona herbata naturalna, uprawiana w Chinach. Ma właściwości zdrowotne – między innymi obniża poziom złego cholesterolu, usuwając zalegające tłuszcze z organizmu, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia. Rewelacyjnie wspomaga odchudzanie przyspieszając przemianę materii. Ciekawostka: jej spożycie łagodzi skutki występujące po spożyciu alkoholu :)
Parzenie Pu-erh: Pół łyżeczki herbaty na filiżankę. Parzenie odbywa się w temperaturze 92-97stopni Celsjusza przez 3-4 minuty. Herbatę można parzyć dwukrotnie.
 Cesarska perła – herbata biała, uprawiana w Chinach. Również jest herbatą o właściwościach zdrowotnych. ( 3 x zdrowsza od zielonej ). Składnikiem białej herbaty są polifenole, które chronią organizm przed atakiem wolnych rodników. Powoduje to powstrzymywanie procesu starzenia. Herbata biała działa również antymutogennie – powstrzymuje zmiany nowotworowe w komórkach organizmu. Orzeźwia i pobudza.
Parzenie Olimpijska Perła: Jedna łyżeczka na filiżankę. Parzenie odbywa się w temperaturze 75 stopni Celsjusza. Trwa od 7 do 10 minut.Herbatę można parzyć kilkukrotnie.
 La pacho – herbata ziołowa, produkowana z drzewa Lapacho rosnącego w lasach Ameryki Południowej. Bezdyskusyjnie najskuteczniejsza herbata o właściwościach leczniczych. La pacho pomaga w walce z pasożytami, schorzeniami skóry wywołanymi przez wirusy, bakterie czy grzyby oraz działa detoksykacyjnie oczyszczając krew i narządy wewnętrzne z nadmiaru trucizn i toksyn. Herbata zawiera żelazo, wapń, mangan i magnez. Jest idealnym napojem używanym do oczyszczenia organizmu i poprawy zdrowia.
Parzenie La pacho: 1 łyżeczka na szklankę wody. Gotowanie od 5 do 15 minut .Następnie należy pozostawić wywar na 15 minut. Po piętnastu minutach należy odcedzić i pić jedynie wywar.
Woda w 3-4 min po zagotowaniu osiąga 90°C , w 12-14 min spada do 75°C
Jeżeli czujesz, że Twojemu organizmowi należy się odpoczynek od niezdrowego i ciągle modyfikowanego chemicznie jedzenia musisz skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy satysfakcję po skorzystaniu z herbacianej kuracji oczyszczającej. Lepsze samopoczucie, zdrowszy duch w jeszcze zdrowszym ciele!
Wysokość18cm
Szerokość24cm
Głębokość4cm
Pojemność3 x 100g
Waga produktu370g

Opinie

Napisz opinię

Oczyszczający Zestaw Herbat

Oczyszczający Zestaw Herbat

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: