AKCESORIA

Mamy w ofercie wszelkie akcesoria do parzenia i przechowywania kawy i herbaty: zaparzacze, kafetiery, czajniczki, podgrzewacze, kubki, puszki hermetycznie zamykane, słoiczki, cukiernice, spieniacze do mleka, czy chociażby młynki ręczne do mielenia kawy.

AKCESORIA  Jest 100 produktów.

Podkategorie

 • Cukiernice
 • Czajniczki

  Przygotowanie naprawdę dobrej herbaty nie jest pracochłonne, ale wymaga przestrzegania pewnych reguł. Np. tej, że herbata jest smaczniejsza, jeśli przygotuje się ją w specjalnym czajniczku. Niektóre czajniczki dostępne na rynku zaopatrzone zostały w specjalne podgrzewacze, inne – cieszą oczy zgromadzonych przy stole osób swoim oryginalnym kształtem i radosnymi kolorami. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór przepięknych czajniczków do herbaty.

 • Czajniczki Żeliwne
 • Kafetiery Zaparzacze

  Dobra kafetiera do kawy to podstawa wyposażenia kuchennego dla każdego miłośnika kawy. Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki espresso. Ale jaki powinien być dobry ekspres? Może warto zaufać mistrzom kulinarnym – Włochom – i skorzystać z opcji, która jest ich pomysłem: kafetiera? Duży wybór kafetier i zaparzaczy możesz znaleźć w naszym sklepie.

 • Filiżanki

  Szukasz filiżanek do herbaty lub kawy? Wiele osób tak bardzo docenia te niewielkie naczynia, że – z uznania dla ich piękna – zbiera je, tworząc całe kolekcje. Niezależnie od tego, czy masz żyłkę kolekcjonera, czy też nie, filiżanki dostępne u nas mogą zawrócić Ci w głowie. Przepiękne wzory i szlachetna porcelana – warto zobaczyć całą ofertę.

 • Filtry Papierowe

  Papierowe filtry – niby drobiazg, to w końcu tylko niedrogie, przycięte odpowiednio kawałki specjalnego papieru. Mimo to, trudno wyobrazić sobie zaparzanie herbaty bezpośrednio w kubku lub filiżance, bez użycia papierowego filtra. W naszym sklepie można znaleźć także większe filtry, służące do zaparzania herbaty w dzbanku.

 • Kubki

  Miłośnicy kawy i herbaty, którzy chcą rozkoszować się smakiem tych napojów „po domowemu” najchętniej sięgają po kubki. Te naczynia mają wiele zalet: są poręczne i długo utrzymują ciepło. Ale kubki dostępne w naszym sklepie mają jeszcze jeden atut – wspaniałe i oryginalne wzornictwo, nowoczesne lub tradycyjne, a nawet inspirowane znanymi dziełami sztuki. Dzięki temu kawa, herbata lub np. kakao smakują w nich jeszcze lepiej!

 • Młynki
 • Puszki-Pojemniki

  W tradycyjnej kuchni ozdobne puszki są niemal obowiązkowym elementem wyposażenia. Ustawione na półce lub szafce stanowią ozdobę wnętrza. Puszki mają jednak także tę zaletę, że doskonale chronią przechowywane w nich herbaty i kawy (a nawet słodycze – np. czekoladki). Mielona kawa i susz herbaciany, zamknięte w puszce, nawet przy dłuższym przechowywaniu nie będą zwietrzałe. Gdzie je kupić? Solidnie wykonane, metalowe puszki oferuje nasz sklep.

 • Zaparzaczki

  Zaparzaczka – niewielkie sitko do przygotowania herbaty – to niezwykle praktyczny i poręczny gadżet. Po otwarciu, nasypujemy do niej susz herbaciany, a potem wkładamy ją do filiżanki lub szklanki i zalewamy gorącą wodą. Dzięki zaparzaczce do złocistego płynu nie przedostają się fusy. Wygodne modele nowoczesnych zaparzaczek znajdują się w ofercie sklep.

 • Kosze Prezentów
 • Do Yerba Mate

  Akcesoria do przygotowania napojów Yerba Mate.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 100 elementów