DODATKI

W sklepie szlachetnysmak.pl uważamy, że kawy i herbaty ze wszystkich stron świata to bogactwo cenniejsze niż złoto. Ale wiemy też, że w niemal alchemiczny sposób można uzyskać z nich jeszcze więcej smaków – wystarczy zmieszać w odpowiednich proporcjach różne dodatki. Przyprawy, syropy, cukry i miody to zachęta do poszukiwania własnego, ulubionego, niepowtarzalnego smaku.

DODATKI  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Cukierki

  Słodkie drobiazgi czyli najbardziej popularne wśród słodyczy - CUKIERKI. Również w formie gadżetów.

 • Miód

  Już sama myśl o smaku miodu działa na zmysły smakoszy! Wyjątkowy, bo „produkowany” w niezwykły sposób, nie przez ludzi, a przez pszczoły, z naturalnych nektarów i spadzi. Najbardziej wytrawni znawcy rozróżniają smak miodu z poszczególnych sezonów niemal tak, jak sommelierzy delektują się winami. Ta kategoria produktów w sklepie szlachetnysmak.pl powstała właśnie po to, by się nią delektować!

 • Ciasteczka

  Kruche ciasteczka w puszce jako firmowy podarunek.

 • Owoce Suszone

  Owoce suszone jako ciekawy upominek biznesowy. Odpowiednio zapakowany ma zastosowanie jako gadżet firmowy w ciągu całego roku.

 • Przyprawy

  Czy wiesz, która przyprawa korzenna do kawy lub herbaty najlepiej się z nimi komponuje? Podpowiadamy, są trzy takie smaki: to wanilia, cynamon i kardamon. Jeśli jednak wybierasz się po te przyprawy do sklepu, możesz się rozczarować. Sproszkowane laski wanilii czy ziarenka kardamonu nie spełnią swojej roli tak dobrze, jak suszone w całości. Nie martw się jednak – potrzebne przyprawy, suszone w całości i zachowujące w pełni niepowtarzalny aromat masz w zasięgu ręki w naszym sklepie. Oferujemy nie tylko pojedyncze przyprawy do kawy – zestaw zamknięty w eleganckich słoiczkach to pomysł na prezent dla każdego miłośnika aromatycznych naparów.