O nas

Idea

Jeśli chcesz, aby Twoja firma została zapamiętana przez Klientów ... potrzebujesz czegoś, co ich zaskoczy i zawsze będzie o niej przypominać.

Jako miłośnicy kawy i herbaty uważamy, że one dobre na każdą okazję. Do tej pory nigdy się nie zawiedliśmy. Zarówno Kawa jak i Herbata ma w sobie coś magicznego - teraz tę magię możesz podarować swoim Klientom. W jaki sposób?

 Zdobądź się na niepowtarzalny gadżet reklamowy. Jaki? To zależy tylko od Ciebie. Możliwości jest bardzo wiele: puszka na herbatę z logo Twojej firmy? Duży lub mały kartonik z firmowym nadrukiem? Kasetka zdobiona grawerem według Twojego pomysłu? Jesteśmy gotowi spełnić nawet najniezwyklejsze oczekiwania - wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas i opowiesz, jaki gadżet chciałbyś zamówić.

 Liczy się oryginalność! Wiele firmowych prezentów stało się tak popularnych, że straciły one na wartości, nawet jeśli są markowe. Ale elegancka puszka lub kasetka z gustownym nadrukiem, grawerem wyróżnia się niebanalnym pomysłem – i zaskakuje! Osoba, która otrzyma taki gadżet, zechce ustawić go w widocznym miejscu i na pewno nie zapomni o Twojej firmie.

  • Najwyższa jakość produktów
  • Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot towaru

Nasz Sklep

nasz sklep szlachetnysmak.pl


Szlachetny smak w Twoim mieście!

Lubisz dobrą aromatyczna herbatę? Chcesz cieszyć się mocnym wyrafinowanym smakiem kawy? Zatem zapraszamy Cię do naszego sklepu. Odkryj szlachetny smak w Twoim mieście! Poczuj bliskość orientalnych zapachów. Przekonaj się do nowych dotąd nieznanych smaków. Jesteśmy dla Ciebie, bo wiemy, że każdego zauroczy bogata oferta naszej firmy i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Pamiętaj: Wielość smaku to wielość wyboru! Wstępując do naszego sklepu przekraczasz świat znanych dotychczas smaków herbat czy kaw. Dlaczego nie odkryć czegoś nowego? Zachwycić siebie i innych nową jakością naparu w filiżance.

       Bądź podróżnikiem i rozpocznij już dziś swoją przygodę. My Ci w tym pomożemy. Jesteśmy dla Ciebie w Twoim mieście. Przyjdź i wybierz herbatę, która podkreśli Twoje cechy charakteru - rozgrzeje Cię albo ukoi do snu. Delektuj się elegancją smaku i subtelnością aromatu. Picie dobrej herbaty to uczucie doskonałości a zarazem świetnego wyboru, który cieszyć nas będzie przez cały dzień. Kawa to siła i moc. Energia ukryta w czarnym naparze pobudzi każdego. Zapach świeżo mielonej kawy rozgrzeje oraz pobudzi Twoje zmysły. Wystarczy tylko przyjść do nas. My doradzimy może jeszcze nieodkryty przez Ciebie smak.

       Nasz sklep jest w zasięgu Twojej ręki! Znajdziesz w nim nie tylko bogactwo różnorodnych odmian kaw i herbat, ale również akcesoria, które ułatwią oraz urozmaicą proces zaparzania i podawania tych napoi. Nie ma nic piękniejszego niż napar herbaty podany w eleganckiej filiżance. Odpowiedni wzór zawsze podkreśli Twój temperament. Bogato zdobiona filiżanka w ekscentrycznych barwach dobrze wyglądać będzie w dłoniach człowieka energicznego a subtelna tradycyjna biała z delikatnym wzorkiem cieszyć będzie oko Tego, który dba o elegancję i prostotę formy.

       Picie herbaty to połączenie smaku naparu z estetycznością podania. Wzrok także uczestniczy w tym procesie. Dlatego Nasza firma oferuje ci liczne naczynia do parzenia kawy i herbaty a także różnorodność wzorów oraz kształtów filiżanek. Zadbaj, o jakość picia tych napoi. Zrelaksuj się podczas smakowania produktów z naszej oferty. Zaproś przyjaciół, z którymi w atmosferze radości będziesz się delektował nowymi odkrywanymi właśnie aromatami. Poczuj szlachetny smak Tego przyjęcia!

Referencje

Współpraca z firmą Szlachetny Smak przebiegła pomyślnie i bez zastrzeżeń a pomoc i rady Pana Dariusza okazały się bardzo pomocne.

...................................


Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi