O nas

Idea

Jeśli chcesz, aby Twoja firma została zapamiętana przez Klientów ... potrzebujesz czegoś, co ich zaskoczy i zawsze będzie o niej przypominać.

Jako miłośnicy kawy i herbaty uważamy, że one dobre na każdą okazję. Do tej pory nigdy się nie zawiedliśmy. Zarówno Kawa jak i Herbata ma w sobie coś magicznego - teraz tę magię możesz podarować swoim Klientom. W jaki sposób?

 Zdobądź się na niepowtarzalny gadżet reklamowy. Jaki? To zależy tylko od Ciebie. Możliwości jest bardzo wiele: puszka na herbatę z logo Twojej firmy? Duży lub mały kartonik z firmowym nadrukiem? Kasetka zdobiona grawerem według Twojego pomysłu? Jesteśmy gotowi spełnić nawet najniezwyklejsze oczekiwania - wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas i opowiesz, jaki gadżet chciałbyś zamówić.

 Liczy się oryginalność! Wiele firmowych prezentów stało się tak popularnych, że straciły one na wartości, nawet jeśli są markowe. Ale elegancka puszka lub kasetka z gustownym nadrukiem, grawerem wyróżnia się niebanalnym pomysłem – i zaskakuje! Osoba, która otrzyma taki gadżet, zechce ustawić go w widocznym miejscu i na pewno nie zapomni o Twojej firmie.

  • Najwyższa jakość produktów
  • Szybka wysyłka
  • 30 dni na zwrot towaru

Nasz Sklep

nasz sklep szlachetnysmak.pl


Szlachetny smak w Twoim mieście!

Lubisz dobrą aromatyczna herbatę? Chcesz cieszyć się mocnym wyrafinowanym smakiem kawy? Zatem zapraszamy Cię do naszego sklepu. Odkryj szlachetny smak w Twoim mieście! Poczuj bliskość orientalnych zapachów. Przekonaj się do nowych dotąd nieznanych smaków. Jesteśmy dla Ciebie, bo wiemy, że każdego zauroczy bogata oferta naszej firmy i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Pamiętaj: Wielość smaku to wielość wyboru! Wstępując do naszego sklepu przekraczasz świat znanych dotychczas smaków herbat czy kaw. Dlaczego nie odkryć czegoś nowego? Zachwycić siebie i innych nową jakością naparu w filiżance.

       Bądź podróżnikiem i rozpocznij już dziś swoją przygodę. My Ci w tym pomożemy. Jesteśmy dla Ciebie w Twoim mieście. Przyjdź i wybierz herbatę, która podkreśli Twoje cechy charakteru - rozgrzeje Cię albo ukoi do snu. Delektuj się elegancją smaku i subtelnością aromatu. Picie dobrej herbaty to uczucie doskonałości a zarazem świetnego wyboru, który cieszyć nas będzie przez cały dzień. Kawa to siła i moc. Energia ukryta w czarnym naparze pobudzi każdego. Zapach świeżo mielonej kawy rozgrzeje oraz pobudzi Twoje zmysły. Wystarczy tylko przyjść do nas. My doradzimy może jeszcze nieodkryty przez Ciebie smak.

       Nasz sklep jest w zasięgu Twojej ręki! Znajdziesz w nim nie tylko bogactwo różnorodnych odmian kaw i herbat, ale również akcesoria, które ułatwią oraz urozmaicą proces zaparzania i podawania tych napoi. Nie ma nic piękniejszego niż napar herbaty podany w eleganckiej filiżance. Odpowiedni wzór zawsze podkreśli Twój temperament. Bogato zdobiona filiżanka w ekscentrycznych barwach dobrze wyglądać będzie w dłoniach człowieka energicznego a subtelna tradycyjna biała z delikatnym wzorkiem cieszyć będzie oko Tego, który dba o elegancję i prostotę formy.

       Picie herbaty to połączenie smaku naparu z estetycznością podania. Wzrok także uczestniczy w tym procesie. Dlatego Nasza firma oferuje ci liczne naczynia do parzenia kawy i herbaty a także różnorodność wzorów oraz kształtów filiżanek. Zadbaj, o jakość picia tych napoi. Zrelaksuj się podczas smakowania produktów z naszej oferty. Zaproś przyjaciół, z którymi w atmosferze radości będziesz się delektował nowymi odkrywanymi właśnie aromatami. Poczuj szlachetny smak Tego przyjęcia!

Referencje

...................................

Test

...................................

Test2


Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi