Polityka Prywatności

Sklep Internetowy szlachetnysmak.pl szanuje Twoją prywatność, dlatego wszystkie dane osobowe przechowuje w sposób bezpieczny.
Nie sprzedaje adresów lub innych danych klientów.

Zbieranie informacji ogranicza się do:
1. Danych wymaganych do realizacji zamówień, a następnie wysyłki produktów – są to m.in. dane osobowe, dane adresowe, adresy poczty elektronicznej oraz numer telefonu.
Dane logowania zbierane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja nie jest obowiązkowa, można również dokonywać zakupów bez zakładania konta w Sklepie.

2. Danych koniecznych do wysyłki Newslettera oraz powiązanych z nim informacji marketingowych, jeśli klient samodzielnie dodał do bazy swój adres poczty elektronicznej korzystając z formularza na stronie Sklepu bądź stronach bezpośrednio powiązanych ze sklepem lub wyraził zgodnę na jego otrzymywanie podczas zamawiania produktów

Dane te nie są udostępniane osobom trzecim  bez zgody klienta.

 
W każdej chwili możesz usunąć swoje dane z bazy Sklepu szlachetnysmak.pl

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie www.szlachetnysmak.pl lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta w zakładce Kontakt.

Klienci, którzy posiadają już konto w Sklepie szlachetnysmak.pl, mogą samodzielnie uaktualniać swoje dane. Takiej zmiany danych osobowych można dokonać poprzez zalogowanie się na swoje konto w zakładce Twoje Konto.

Nasz newsletter nie jest wysyłany bez uprzedniej zgody klienta. Również w tym przypadku zawsze istnieje możliwość usunięcia swojego adresu poczty elektronicznej, aby nie otrzymywać w przyszłości  informacji o promocjach i nowościach na stronie Sklepu szlachetnysmak.pl bądź informacji marketingowych bezpośrednio z nim powiązanych.

Obowiązujące przepisy


Twoje dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w aktualnie obowiązujących przepisach prawa:

- Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)

- Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.


Nota prawna


Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego szlachetnysmak.pl są zastrzeżone. Pobieranie, kopiowanie bądź rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów będących integralną częścią serwisu jest dozwolone pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do szlachetnysmak.pl
Żadna z części strony internetowej sklepu, a w szczególności zdjęcia, grafika, teksty, nie może być kopiowana w celach komercyjnych w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, linkowana, modyfikowana czy też wykorzystana bez uprzedniej zgody sklepu.

Jeżeli decydujesz się na dokonanie zakupów w sklepie internetowym szlachetnysmak.pl, oznacza to,
że zgadzasz się z zasadami Polityki Prywatności zawartej na tej stronie.
Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.


Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi